אמירת נגישות לאתר: קידום הנגישות של האתר האינטרנט שלנו הוא חלק חשוב מהמאמצים שלנו, ואנו מחויבים להפוך את האתר לזמין לכלל המשתמשים, באופן מיוחד לאלה שיש להם מוגבלויות. חוויה עם פוני מחויבת להנגיש את האתר למשתמשים עם מוגבלות. אתר נגיש מגביר את נוחות השימוש והפשטות השימוש בו עבור אנשים עם מוגבלויות.

נגישות אתרי אינטרנט מטיבה לקבוצות הבאות: משתמשים עם מוגבלויות ראייה, כולל עיוורים, אנשים עם לקויות בראייה ואנשים עם בעיות בתפיסת צבעים וגוונים, וכן אנשים שנושאים משקפיים. משתמשים עם מוגבלויות פיזיות, למשל אלה שיש להם קשיים מוטוריים שמקשים על השימוש בעכבר. אנשים עם לקות שמיעה שזקוקים לכתוביות בעת צפייה בסרטונים. משתמשים עם מוגבלויות אחרות, כגון קשיים בקריאה, בעיות הבנה, לקויות למידה ועוד. כאשר שימוש באינטרנט מגביר את היכולת שלנו לקבל מידע ולבצע פעולות בכל תחום של החיים, אתר אינטרנט

נגיש מסייע למשתמשים עם מוגבלויות לגשת למידע ולשירותים, ולא רק להם, אלא גם לקהלים מטרה נוספים.

אנחנו משתמשים בכלי גרפי שמסייע בהנגשת אתרים ומטרתו לעזור לנו להנגיש את האתר שלנו בהתאם לתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות)

פרטים שחשוב לדעת לגבי הנגשת האתר שלנו: אנו ממקדים מאמצים בכל הנושאים הבאים, לפחות, בהנגשת אתר האינטרנט שלנו: התאמה לקורא מסך, ניווט באמצעות מקלדת, חסימת הבהובים, מונוכרום, ניגודיות כהה, ניגודיות בהירה, הגדלת גופן, הקטנת גופן, גופן קריא, סמן גדול לבן, סמן גדול שחור, חלונית הגדלה, הדגשת קישורים, הדגשת כותרות, תיאור תמונות, דילוג לתוכן המרכזי, דילוג לתפריטים.

אתרים דינמיים כמו שלנו, שמשתמשים במערכות להזנת תוכן באמצעות שיטת WYSIWYG, יכולים להכיל חלקים בדפים תוכן שיתכנו רכיבים שהכלי להנגשה אינו מצל

יח להנגיש לחלוטין. אם אתם נתקלים במקרה כזה, אנו ממליצים לכם ליצור קשר עימנו כדי שנוכל לתקן את הבעיה בהקדם. עד לתאריך זה, קבצי PDF, Word ומדיה (סרטונים) באתר שלנו אינם נגישים עדיין, וגם טבלאות נתונים נגישות באופן חלקי לקוראי מסך, בשל בעיה ביישום בתשתית הטכנולוגית של האתר.

לכל שאלה, הבהרה או הצעה נוספת נוגעת לנגישות האתר שלנו, אנא הפנו אלינו באחד האמצעים שמפורטים באתר.